Kutija za pohranu ispod kreveta 150 cm, siva
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Dimenzije
| Širina | 150 cm |
| Visina (uključujući kotačiće) | 17 cm |
| Dubina | 57 cm |
Upute za kutiju za pohranu
Sastavljanje kutije za pohranu nije nikakva znanost! Želite li vidjeti što vas očekuje? Dolje možete pregledati kompletne upute za sastavljanje. Nema razloga za brigu.
Paket kutije za pohranu sadrži:
- 1x prednju stranu kutije
- 1x stražnju stranu kutije
- 4x sololit za dno kutije
- 2x spojna letva za spajanje sololita dna kutije
- 1x lijevi i 1x desni bok kutije
- Spojni materijal
- Upute za sastavljanje
- Jamstvo 2 godine
Dodatni parametri
| Kategorija: | Kutije za pohranu ispod kreveta |
|---|---|
| EAN: | 8596605023138 |
| Boja: | Siva |
| Dubina: | 57 cm |
| Duljina: | 150 cm |
| Materijal: | Drvo, Sololit |
| Težina: | 9,05 kg |
| Visina: | 17 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.