Kutija za pohranu ispod kreveta 98 cm, bijela
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Dimenzije
| Širina | 98 cm |
| Visina (uključujući kotačiće) | 17 cm |
| Dubina | 57 cm |
Upute za kutiju za pohranu
Sastavljanje kutije za pohranu nije nikakva nauka! Želite vidjeti što vas očekuje? Ispod možete pregledati kompletne upute za sastavljanje. Nemate se čega bojati.
Paket kutije za pohranu sadrži:
- 1x prednja ploča kutije
- 1x stražnja ploča kutije
- 4x sololit za dno kutije
- 2x spojna letvica za povezivanje sololita dna kutije
- 1x lijevi i 1x desni bok kutije
- Spojni materijal
- Upute za sastavljanje
- Jamstvo 2 godine
Dodatni parametri
| Kategorija: | Kutije za pohranu ispod kreveta |
|---|---|
| EAN: | 8596605017151 |
| Boja: | Bijela |
| Dubina: | 57 cm |
| Duljina: | 98 cm |
| Materijal: | Drvo, Sololit |
| Težina: | 6,1 kg |
| Visina: | 17 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.