Spremnik za pohranu ispod kreveta 98 cm, artisan hrast
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal i boja
- Dekor drva: Artisan hrast
- Konstrukcija: MDF, borovo drvo
- Dodatni materijali: Iverica, šperploča, sololit
Dimenzije
- Širina: 98 cm
- Visina (uključujući kotače): 17 cm
- Dubina: 57 cm
Specifikacije
- Praktičan spremnik za pohranu na kotačima ispod kreveta
- Dodaje prostor za pohranu u interijeru bez zauzimanja slobodnog mjesta
- Jednostavno i praktično rješenje za prostor za pohranu
Paket sadrži
- 1x prednja ploča spremnika
- 1x stražnja ploča spremnika
- 4x sololit za dno spremnika
- 2x spojna letva za dno
- 1x lijevi i 1x desni bok spremnika
- Spojni materijal
- Upute za sastavljanje
- Jamstvo: 2 godine
Dodatni parametri
| Kategorija: | Kutije za pohranu ispod kreveta |
|---|---|
| Dekor drveta: | Hrast artisan |
| Lak: | Da |
| Dubina: | 57 cm |
| Duljina: | 98 cm |
| Materijal: | Drvo, MDF, Sololit |
| Težina: | 6,1 kg |
| Visina: | 17 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.