Spremnik za pohranu ispod kreveta 98 cm, siva
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Dimenzije
| Širina | 98 cm |
| Visina (uključujući kotačiće) | 17 cm |
| Dubina | 57 cm |
Upute za spremnik
Sastavljanje spremnika nije nikakva znanost! Želite li vidjeti što vas čeka? Ispod možete pogledati kompletne upute za sastavljanje. Nema razloga za brigu.
Paket za spremnik sadrži:
- 1x prednja stranica spremnika
- 1x stražnja stranica spremnika
- 4x sololit za dno spremnika
- 2x povezna letvica za povezivanje sololita dna spremnika
- 1x lijevi i 1x desni bok spremnika
- Spojni materijal
- Uputstvo za sastavljanje
- Jamstvo 2 godine
Dodatni parametri
| Kategorija: | Kutije za pohranu ispod kreveta |
|---|---|
| EAN: | 8596605038156 |
| Boja: | Siva |
| Dubina: | 57 cm |
| Duljina: | 98 cm |
| Materijal: | Drvo, Sololit |
| Težina: | 6,1 kg |
| Visina: | 17 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.