Spremnik za pohranu ispod kreveta ELISA 200 cm, hrast tartuf
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Borovina | MDF
Dimenzije
| Širina | 200 cm |
| Visina (uključujući kotačiće) | 18 cm |
| Dubina | 57 cm |
Paket spremnika za pohranu sadrži:
- 1x prednja ploča spremnika
- 1x stražnja ploča spremnika
- 4x sololit za dno spremnika
- 2x spojna letvica za povezivanje sololita
- 1x središnja ploča za čvrsto povezivanje sololitnih ploča dna spremnika
- 1x lijeva i 1x desna strana spremnika
- Spojni materijal
- Upute za sastavljanje
- Jamstvo 2 godine
Dodatni parametri
| Kategorija: | Kutije za pohranu ispod kreveta |
|---|---|
| Dekor drveta: | Hrast tartuf |
| Lak: | Da |
| Dubina: | 57 cm |
| Duljina: | 200 cm |
| Materijal: | Drvo, Sololit |
| Težina: | 12,55 kg |
| Visina: | 18 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.